Screenshot Pilot

Screenshot Pilot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 744
  • DOSYA BOYUTU 3.22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Two Pilots

Screenshot Pilot, kolaylıkla ekran görüntüleri almanıza olanak sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

Screenshot Pilot, farklı metotlar yardımıyla ekranınızın istediğiniz bölümünün, seçtiğiniz bir bölümünün veya tamamının ekran görüntülerini alabileceğiniz ücretsiz bir ekran görüntüsü alma programıdır.

Oldukça kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan program, kullanıcıların her türlü işleve kolaylıkla ulaşmasına olanak sağlamaktadır. İsterseniz seçilen birden çok bölümün ekran görüntüsünü alabilir, isterseniz o an aktif olan bir Windows penceresinin ekran görüntüsünü alabilir veya belirli bir nesnenin ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Ayrıca ekran görüntüsünü almış olduğunuz alanları yine program yardımıyla düzenleyebilirsiniz. Döndürme, ters çevirme, karşıt renk uygulama, renk ayarlarını düzenleme, resmi panoya kopyalama, geri alma gibi basit resim düzenleme özelliklerinin tamamı program içerisinde yer almaktadır.

Tüm bunların dışında yakınlaştırma ve uzaklaşma gibi özelliklere de sahip olan programın ayarlar menüsü altından farklı işlemler için kısayol tuşları atayabilir ve her türlü ekran görüntüsü alma işlemine kısayol tuşları yardımıyla çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını orta seviyede kullandığını söyleyebileceğim Screenshot Pilot, programı ilk kez kullanacak olan kullanıcılar için kapsamlı bir yardım dosyasına da sahiptir.

Testlerim sırasında herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadığım program, gelişmiş özellikleri sayesinde piyasada yer alan birçok rakibine göre çok daha kullanışlı ve etkilidir.