ScreenSteps Desktop

ScreenSteps Desktop

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 11,754
  • DOSYA BOYUTU 5.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Blue Mango Learning Systems

Basit adımlarla video tanıtımları ve sunumlar hazırlamanızı sağlayan ScreenSteps Desktop, kullanımı kolay, etkili editörüyle kullanıcılara zaman kazandırıyor.

Kısa sürede videolu sunum ve tanıtımlar hazırlamanızı sağlayan ScreenSteps Desktop basit ve pratik adımlarla size yardımcı oluyor. Ekran görüntüsünü kaydederek üzerinde düzenlemeler yapmanızı sağlayan program pratik editörü sayesinde görsel tanıtım hazırlama süresini kısaltıyor. Görüntülü anlatımın yazılı anlatımdan daha kolay anlaşıldığına inanıyorsanız ScreenSteps Desktop size farklı alanlardaki kullanımıyla yardımcı olabilir.

Hazırladığınız videoları web sitesi ve bloglarda, eğitimlerde, tanıtım ve sunumlarda kullanbilirsiniz. Hazırlanan videoları pek çok farklı çıktı şeklinde alabilirsiniz. HTML, PDF, Microsoft Word, WordPress, TypePad, Movable Type, MindTouch ve Confluence formatlarını destekleyen programla ihtiyacınıza göre çıktı alabilirsiniz. Çapraz paltform desteği sunan yazılım hem Mac hem de Windows işletim sistemlerinde çalışabiliyor.

Önemli! Programın kullanımı için hazırlanan videoları izlemek için tıklayın.