Script Hook V

Script Hook V

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 52,207
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alexander Blade

Script Hook V, GTA 5'te çeşitli değişiklikler yapmanızı mümkün kılan bir oyun modudur

NOT: Script Hook V resmi bir GTA 5 modu değildir. Bu nedenle bu modu kullanmanız eğer GTA 5'in orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından banlanmanıza neden olabilir. Script Hook V'in kullanımından oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk kullanıcıya aittir. Script Hook V'i yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedeklemenizi tavsiye ederiz.

Script Hook V, GTA 5'te oldukça ilginç şeyler yapmanızı mümkün kılan bir GTA 5 modu.

Eğer GTA 5'in senaryo modunu oynayıp bitirdiyseniz yapacak yeni şeyler bulamıyor olabilirsiniz. İşte bu noktada farklı oyun modlarını deneyerek oyunu daha renkli hale getirebilirsiniz. Bu tür bir oyun modu olan GTA 5 ScriptHook, GTA 5'in birçok farklı ayarını değiştirerek size yeni bir oyun deneyimi sunuyor. .asi uzantılı eklentilerle çalışan Script Hook V modu bu eklentiler içerisindeki komutları oyunda uygulayabiliyor.

Script Hook V ile oyunda kahramanınızı farklı şekillere sokabiliyorsunuz. Bir geyik, yaban domuzu, şempanze, balık, inek, çakal olabileceğiniz gibi diğer GTA 5 kahramanlarına dönüşebilliyorsunuz.

Script Hook V içerisinde ışınlanma, para artırma, aranma seviyesini artırma-azaltma-devre dışı bırakma, ölümsüz olma, hızlı koşma, yüzme, süper zıplama gibi ek değişiklikleri içeren bir trainer ile birlikte geliyor. Trainerı aktifleştirmek için F4 tuşuna basmanız gerekiyor. Bu trainer içerisinde nümerik bölümde yer alan 2-8-4-6 tuşlarıyla yönlendirme yapabilir, 5 ile seçim yapabilirsiniz. 0 tuşu veya F4 ile geri dönüş yapabilirsiniz. 9 ve 3 tuşları ise araçlar için güçlendirmeyi aktifleştiriyor. + tuşu ile araçlarınızdaki roketleri ateşliyebiliyorsunuz.

Script Hook V yüklemek için şunları yapmanız gerekiyor:

  • İndireceğiniz Script Hook V arşiv dosyasını açın
  • Arşiv dosyası içerisindeki dinput8.dll, NativeTrainer.asi, ScriptHookV.dll dosyalarını GTA 5'in kurulu olduğu klasörün içerisine atın
  • Oyun açıldıktan sonra F4 tuşuna basarak trainerı aktifleştirin