Sebastien Loeb Rally EVO

Sebastien Loeb Rally EVO

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 4,852
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Milestone S.r.l.

Sebastien Loeb Rally EVO bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Sebastien Loeb Rally EVO eğer klasik yarış oyunlarından sıkıldıysanız ve tozu dumana kattığınız gerçekçi yarışlara katılmak istiyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir ralli oyunu.

Ralli tarihinin en büyük isimlerinden olan Sebastien Loeb'in başarılarından esinlenerek geliştirilmiş bir yarış oyunu olan Sebastien Loeb Rally EVO'da oyuncular birbirinden güçlü ralli arabalarını zorlu arazi koşullarında yarıştırabiliyorlar ve heyecanlı bir yarış tecrübesine atılıyorlar. Oyunda geniş bir araç yelpazesi bulunmakta. Günümüzün gelişmiş ralli araçlarının yanısıra 1960'lı yıllardan itibaren kullanılmaya başlayan tarihi ralli araçlarını oyunda seçebiliyoruz ve bu araçlarla nostaljik bir ralli tecrübesi yaşayabiliyoruz.

Sebastien Loeb Rally EVO'da kariyer modunda yarışmaya başlayarak dünya çapındaki ralli parkurlarında en iyi zamanlamayı yakalamak için mücadele veriyoruz. Kariyerimizde ilerledikçe yeni parkurların ve ralli arabalarının kilidi açılıyor. Ayrıca araçlarımızın görünüm ve motorlarını tercihlerimize göre yapılandırabiliyoruz. Bu iş için kullanabileceğimiz parçalar ve kişiselleştirme seçenekleri de yarışları kazandıkça kilidini açabileceğimiz öğeler arasında.

Sebastien Loeb Rally EVO'nun grafiklerinin göze hoş göründüğü söylenebilir. Oyun boyunca hem gece hem gündüz farklı hava şartları altında yarışıyoruz. Bu yarışlarda parkur şartları, araç modellemeleri ve çevresel grafikler tatmin edici bir kalite sunuyor.

Sebastien Loeb Rally EVO'nun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi

- 2.4 GHZ Intel Core 2 Quad veya 2.7 GHZ AMD A6 3670K işemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce GTZ 660 Ti veya AMD Radeon R9 270X ekran kartı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme