Şehirler Arası Mesafeler

Şehirler Arası Mesafeler

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 255
  • DOSYA BOYUTU 1.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Burak Hayırlı

Şehirler Arası Mesafeler, Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak şehirler arasındaki mesafeleri öğrenebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Şehirler Arası Mesafeler, Türkiye'de bulunan şehirlerin birbirlerine olan uzaklıklarını görüntüleyebileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Uygulama içerisindeki veriler Karayolları Genel Müdürlüğü'nden alınmıştır.

Sade ve renkli arayüzü ile birlikte uygulamayı kullanmak gayet basit. Yapmanız gereken tek şey 2 tane şehiri seçerek aralarındaki mesafeyi görüntülemek. Nereden nereye formatlı şehir seçimlerini çok kısa bir süre içinde gerçekleştirerek hemen istediğiniz sonucu görüntüleyebiliyorsunuz.

Uygulamanın ek özelliklerinden birisi ise şehirler arasındaki mesafeleri görüntüledikten sonra arkadaşlarınız görmesini sğalamak için Facebook hesabınız üzerinden paylaşımda bulunabiliyorsunuz.

Ücretsiz ve yararlı uygulama ile gitmek istediğiniz yada merak ettiğiniz şehirlerin size olan uzaklığını çok kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz. Sıkça yolculuk yapanların kesinlikle kullanması gereken ugyualamalardan bir tanesi.