Sensei Wars

Sensei Wars

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 173
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 2K Games

Sensei Wars 3 boyutlu grafiklerle donatılmış bir savaş-strateji oyunudur

Sensei Wars, bilgisayar ve konsol oyunlarındaki başarısıyla tanınan 2K Games tarafından yayınlanan ve Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Sensei Wars'ta dünya üzerinde hakim olmayı amaçlayan bir senseyin hikayesi anlatmaktadır. Senseyimizle savaşları direkt olarak kontrol ederek hükümdarlığımızın kaderini belirlemekteyiz ve rakiplerimizi mağlup etmeye çalışmaktayız. Kendi dojomuzu koruyabilmek ve düşman karargahlarını ele geçirebilmek için kendi savaş stilimizi belirleyebiliyor ve özel iyileştirme yeteneklerini yönetebiliyoruz.

Sensei Wars'ta birliklerimizi hizalıyoruz, kılıcımızı kuşanıyoruz ve dünya çapındaki rakiplerle karşılaşarak hükümdarlığımızı şanlandırmaya çalışıyoruz. Oyun strateji, savaş ve aksiyonu oldukça güzel bir şekilde birleştirmekte. Dövüş stilimizi kendimiz belirleyerek savaşlara direkt olarak dahil olabilmekteyiz. Oyuna tamamen hakim olan 3 boyutlu grafikler sayesinde binalarımızın inşaatını, savaşları ve oyundaki diğer olayları 3 boyutlu olarak takip edebilmekteyiz.

Sensei Wars'ta kurduğumuz Uzak Doğu'ya özgü yapıları geliştirebilmemiz, güçlendirebilmemiz ve düşman saldırılarına karşı daha da dayanıklı hale getirebilmemiz mümkün. Ayrıca savunma sistemlerimizi barut gibi bileşenlerle ölümcül bir yapıya kavuşturabiliyor ve düşmanlarımıza üstünlük sağlayabiliyoruz.

Sensei Wars bize hem tek kişilik, hem ortak hem de çoklu oyunculu olarak hükümdarlık mücadelelerine girebilme imkanı sunuyor.