Seriousd

Seriousd

kullanıcı

Seriousd, zamanınızı daha verimli olarak kullanmanıza olanak sağlayacak olan başarılı bir zaman takip programıdır.

Seriousd, internet üzerinde gezindiğiniz tüm web sitelerinin her biri için ne kadar zaman harcadığınızı takip etmenize olanak sağlayan başarılı ve kullanışlı bir zaman kontrol yazılımıdır.

Program yardımıyla Facebook, Youtube ve benzeri internet siteleri üzerinde ne kadar zaman geçirdiğinizi kontrol etme ve limitleme şansına sahipsiniz. Ayrıca Seriousd ile istediğiniz zamanlarda internet bağlantınızı birkaç saatliğine engelleme şansına da sahip olabilirsiniz.

Özellikle çalıştığınız işe odaklanmakla ilgili sorun yaşıyorsanız ve iş yapmanız gereken zamanlarda interneti farklı amaçlar doğrultusunda kullanıyorsanız, Seriousd'yi mutlaka denemenizi öneririm. Çünkü ne için ne kadar zaman harcadığınızı doğrudan görüntüleyebilir ve böylece zaman ayırmanız gereken işlere çok daha rahat bir şekilde odaklanabilirsiniz. Ayrıca kendinize sınırlar koyarak, bu sınırlar doğrultusunda verimliliğinizi de arttırabilirsiniz.

Tüm farklı uygulamalar ve internet siteleri için harcadığınız zamanı görüntüleyebileceğiniz ve isterseniz tamamına belirli zaman sınırları koyabileceğiniz bu programı çok seveceğinize eminim.