Session

Session

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 324
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici crea-ture-studios

Session, bilgisayarlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, kaliteli bir kaykay simülasyonudur.

Session, Steam üzerinden edinebileceğiniz, kendine has özellikleri olan bir kaykay simülasyonu oyunudur.

Özellikle Playstation 2 zamanında kaykay temalı bir oyun oynamayanımız yoktur. Hele akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte kaykay temalı birçok oyun yine ellerimizin ucuna kadar mutlaka gelmiştir. Fakat Crea-Ture Studios tarafından geliştirilme süreci devam eden, Project: Session isili oyun, bunlardan çok daha öte size tam bir kaykay deneyimi yaşatmak için ortaya atılmış oyunlardan bir tanesi.

Dünyanın en efsanevi noktalarında en özgün ve gerçekçi kaykay deneyimini oynamaya, en mükemmel kaykay parçalarını çıkarmaya hazır olun.

Gerçek Duruş Çubuğu Kontrolleri - Taklitlerine aldanmayın ve gerçekten öncü çift çubuklu kaykay kontrol özelliğini deneyimleyin. Session, ayakları ayrı ayrı kontrol etme imkanı verir.

Film çekmek kaykay kültürünün her zaman büyük bir parçası olmuştur. Session’ın video düzenleyicisi ile hareketlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Düzenleyin ve oyun içinde montajını yapın.

Sokak kaykayının ne olduğunu şekillendirmeye yardımcı New York’tan başlayarak en iyi ve en ikonik kaykay noktalarını keşfedin. 1:1 ölçeğinde yeniden yaratılan ve gerçekçi kaykay fiziğiyle desteklenen, kötü şöhretli Brooklyn Banks’te kaymanın ne olduğunu ve çevredeki finans bölgesi Manhattan’a dokunuşu hissedin.