SGK İşlemleri

SGK İşlemleri

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 512
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sosyal Güvenlik SGK

SGK İşlemleri, adından da anlayacağınız üzere SGK primlerinizin yatıp yatmadığını ve gelirlerinizi kontrol edebileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir Android SGK uygulaması.

SGK İşlemleri, çalışanlara yönelik hazırlanan ve SGK hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere erişebileceğiniz ücretsiz bir SGK uygulaması. Android telefon ve tabletlerinize indirerek kurabileceğiniz uygulamanın ücret karşılığında kullanabileceğiniz Pro versiyonu da bulunuyor. Bu versiyonda reklam görmüyorsunuz.

SGK primlerinizin kontrolünü sağlayabileceğiniz uygulama aynı zamanda gelir bilgilerinizi de görebiliyorsunuz.

Çalışıtğınız tüm iş yerlerine ait gerekli bilgileri görebildiğiniz uygulama sade ve modern arayüzü sayesinde oldukça rahat kullanılıyor ve istediğiniz tüm bilgilere kolayca erişmenizi sağlıyor. İş yerlerine giriş ve çıkış tarihlerine kadar sunan uygulama bu bilgilerle birlikte eski iş yerlerinizdeki ortalama maaşınızı da görüntüleyebiliyor.

Özellikle en çok merak edilen nasıl emekli olurum sorusunun cevabını bulabileceğiniz uygulama, emekli olmanız için gerekli şartları da size sunuyor. Ücretsiz versiyonu indirerek uygulamayı mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.