Armut

Armut

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,368
  • DOSYA BOYUTU 9.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Armut

Yaptırmak istediğiniz herhangi bir işi en uygun fiyatlar sunan profesyonellere yaptırabilirsiniz.

Armut uygulamasıyla yaptırmak istediğiniz herhangi bir iş için en uygun fiyatları veren kişilerle Android cihazlarınız üzerinden iletişim kurabilir ve işlerinizi halledebilirsiniz.

Armut servisi 2011 yılından beri hizmet veren, ihtiyacınız olan işleri profesyonel kişilere en uygun fiyatlarla yaptırabileceğiniz bir platform olarak yayın hayatını sürdürüyor. Bir web sitesi yaptırmak istediğinizde, düğün fotoğrafçısı aradığınızda, tadilat işlerinizde, grafikere ihtiyaç duyduğunuzda ve daha birçok alanda ihtiyaç duyabileceğiniz profesyonel çalışanların yer aldığı sistemde yaptırmak istediğiniz işi ve detayları gönderdikten sonra teklifler almaya başlıyorsunuz. Size göre en uygun teklifi sunan kişiyle gerekli anlaşmaları sağladıktan sonra, müşteri yorumlarını da göz önünde bulundurarak işi teslim ediyorsunuz ve en kısa sürede işinizi yaptırabiliyorsunuz.

Yaklaşık 90.000 profesyonel ve 1000’i aşkın kategoride hizmet veren Armut servisi pek çok tanınmış kurumdan da ödüller almış durumda. Eğer siz de güvenilir hizmet veren kişilerle, işinizi en uygun fiyatlarla ve en kısa zamanda yaptırmak istiyorsanız Armut uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.