Shazam Encore

Shazam Encore

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 3,443
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Shazam Entertainment

Shazam Encore, Shazam'ın reklamsız sürümüdür.

Shazam, ritmini beğendiğiniz ancak adını çıkaramadığınız şarkıları anında tanıyan bir uygulamadır. Bulduğunuz parçaları anında satın alınanlar listenize ekleyebilir, sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Shazam Encore uygulamasını Android akıllı telefonunuza yükleyerek, dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan müzik eşleştirme uygulamasını reklamsız kullanılabilirsiniz. Müzik bulurken, satın alırken, yeni müzikleri keşfederken ekranın üst kısmında beliren rahatsızlık verici reklamları ortadan kaldırarak reklamsız Shazam keyfini sürebilirsiniz.

Popüler medya tanıma uygulaması Shazam, bulduğunuz şarkıları satın almadan önce dinleme, YouTube üzerinden video kliplerini izleme, Amazon MP3 ve Google Play üzerinden satın alma imkanı sunar. Diğer kullanıcıların buldukları parçaları paylaştıkları Etiket bölümüne giderek dünya genelinde en çok aranan müziklere ulaşabilirsiniz. Keşfettiğiniz şarkıcının şimdiye kadar çıkarttığı albümlerini öğrenebilirsiniz.

Bulunduğunuz mekandaki yabancı bir parçayı veya radyo dinlerken yakaladığınız hoşunuza giden parçanın ismini Shazam ile tek dokunuşla bulabilirsiniz.