Shellrazer

Shellrazer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 676
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Slick Entertainment Inc.

Shellrazer, Klang Clan Turtle Wrangler isimli karakterin macerasını konu alan oldukça başarılı bir mobil oyun.

Klang Clan Turtle Wrangler karakteriyle oynadığımız oyun, popüler Metal Slug oyununu oldukça anımsatırcasına hoş ve eğlenceli bir ürün.

Shellrazer, her ne kadar ilk bakışta karışık bir oyun gibi görünse de öyle değil. Amaç, dev bir kaplumbağanın üzerinde süren bu macera oyununun ilk bölümünden itibaren karşımıza çıkacak olan Goblin Krallığı'na bağlı okçuları, balonlu savaşçıları, mutantları ve daha birçok savaşçıyı alt ederek bölgede ilerleyip hakim olmak ve aynı zamanda kaplumbağamızı sevdiğine kavuşturmak. Tabii ki bu kadarla da değil, oyun esnasında karşımıza çıkan daha birçok özel güçleri olan savaşları da yenmek gerekiyor.

12 şampiyonadan oluşan oyunun her şampiyonaya özel sekiz geliştirme kademesine sahip silahlar kullanılabiliyor. Bu güncellemeleri oyunda kazanılan altınlarla gerçekleştirebiliyoruz. Savaşların tümünü düşündüğümüzde otuzdan fazla düşman türü ile karşılaşıyoruz.

Kişiselleştirmeye dair ürünlerin de yer aldığı oyunda otuzdan fazla öğe mevcut. Oyunun modellemeleri ise çizgi film tadında üretilmiş.

Çoklu dokunmaya imkân tanıyan Shellrazer retina ekran desteği ile birlikte sunuluyor. Kısacası atmosfer, oynanabilirlik ve modellemeler bu oyunu edinmeniz için size birçok olumlu sebep sunuyor.