Shop Heroes

Shop Heroes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 284
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici cloudcade

Shop Heroes bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Shop Heroes oyunculara boş vakitlerini eğlenceli bir şekilde değerlendirme imkanı veren bir simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Shop Heroes'da bizi rol yapma oyunlarındaki kahramanlar ve ilginç bir hikaye bekliyor. Oyunda Aragonya adlı fantastik krallığa konuk oluyoruz. Bu krallıkta kahramanlar şeytani güçlerle, canavarlarla, ejderhalarla ve kötü niyetli büyücülerle çarpışıyorlar. Sürekli savaşa giden kahramanların savaşlarda kullanacakları ekipmanlarının bakımının yapılması, yeni ekipmanlar tedarik edilmesi, iksirler hazırlanması ve diğer ihtiyaçlarının giderilmesi gerekiyor. Biz de bu işleri yapacak bir dükkanın başına geçiyoruz.

Shop Heroes klasik mağaza simülasyonu oyunlarına fantastik bir bakış açısı getiriyor. Oyun kendi dükkanımızı inşa ediyoruz ve bu dükkanımızda en kaliteli silahları, zırhları inşa etmeye, en orijinal iksirleri üretmeye çalışıyoruz. Bu iş için de dükkanımızda yetenekli çalışanlar görevlendirmemiz gerekiyor.

Shop Heroes'da biz kaliteli ekipmanlar ve iksirler ürettikçe kahramanlar görevlere gidiyorlar ve ganimetlerini bizimle paylaşarak dükkanımızı geliştirmemize yardımcı oluyorlar. Oyunda dükkanımızı ve avatarımızı dilediğimiz gibi yapılandırabilmekteyiz.

Shop Heroes eski bilgisayarlarda bile rahatça çalışabilen bir oyun. Oyunu oynayabilmek için Windows XP işletim sistemine ve 512 MB RAM'e sahip olmanız yeterli.

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme