Shopping List

Shopping List

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 658
  • DOSYA BOYUTU 6.22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Freealba

Shopping List, kullanıcıların kendi alışveriş listelerini kolayca hazırlamaları için geliştirilmiş ücretsiz bir programdır.

Shopping List adlı program yardımı ile kendi satın almak istediğiniz tüm malzemeler için kendinize bir alışveriş listesi hazırlayabilir ve satın alacağınız tüm malzemeler için yaklaşık ne kadarlık bir bütçe ayırmanız gerektiğini hesaplayabilirsiniz.

Daha önceden alışveriş listenize girmiş olduğunuz malzemelerden satın almak istediklerinizi seçerek, ortalama fiyatları yardımıyla ayırmanız gereken bütçeyi hesaplayabileceğiniz program oldukça kullanışlıdır.

Aynı zamanda alışverişe çıkmadan önce alışveriş sepetinizde neler olması gerektiğine karar vererek kendi listenizi oluşturabilir ve alışveriş sırasında neler almanız gerektiğini tekrar  tekrar düşünmenize gerek kalmaz.

Programı ilk kez kurduğunuz zaman alışveriş listesi içerisinde örnek olması amacıyla hazır olarak yer alan bazı ürünler yer almaktadır. İsteğiniz doğrultusunda bu öğeleri silebilir ve yerlerine yenilerini kolayca ekleyebilirsiniz.

Tüm bunların dışında hazırlamış olduğunuz alışveriş listesinin çıktısını sadece tek bir tıklamayla alabilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kendinize özel alışveriş listeleri hazırlamak ve olası maliyeti hesaplamak için kullanabileceğiniz Shopping List'i denemenizi öneririm.