Shortcut Creator

Shortcut Creator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 307
  • DOSYA BOYUTU 2.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Compago

Shortcut Creator, bilgisayarlarımızda sıkça kullandığımız bilgisayarı kapama, yeniden başlatma, uygku moduna alma ve ekranı kilitleme gibi seçeneklerin kolayca masaüstü kısayolunu oluşturabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Shortcut Creator, Windows 8 kullanıcıları için özel olarak hazırlanan bir araç olarak, sıkça kullanılan Windows işlemlerinin kısayolunu oluşturmanızı sağlıyor.

Windows 8'in arayüzü karışık bulan kullanıcılar düşünülerek hazırlanan program oldukça küçüj ve basit. Sade ve kullanımı kolay bir arayüze sahip olan programı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Windows 8'le birlikte bilgisayar kapama, yeniden başlatma, uyku moduna alma veya ekranı kilitleme işlemlerini gerçekleştirmek çok fazla değişmese de pek çok kullanıcı yeni arayüze alışamayarak bu işlemleri gerçekleştirmekte zorlanıyor. Shortcut Creator programını yükleyerek tüm bu işlemlerden birini veya bunlara ek olarak bazı Windows işlevlerinin kısayolunu masaüstünüze kolayca ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz programı bilgisayar açma, kapama, yeniden başlatma vb. işlemleri kolayca yapabilmek için indirip denemenizi tavsiye ederim.