Should I Remove It?

Should I Remove It?

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,905
  • DOSYA BOYUTU 1.71 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Reason Software Company Inc.

Should I Remove It? bilgisayarınızdan silip silmemek konusunda kararsızlığa düştüğünüz programları silip silmemeniz gerektiğini size söyler.

Bilgisayarınızda bulunan programlardan hangilerinin silinmesi gerektiğine karar veremiyorsanız ve bunu sizin için yapabilecek bir programa ihtiyacınız varsa gerçekten çok şanslısınız çünkü Should I Remove It? adlı program bu iş için tasarlandı.

Hangi yazılımın sisteminiz üzerinde gerekli hangi yazılımın gereksiz olduğuna sizin için karar veren bu yazılım sayesinde silmek istediğiniz programları hiç düşünmeden bilgisayarınızdan kaldırabileceksiniz.

Should I Remove It? programların gerekliliğiyle ilgili kararını verirken, veritabanı üzerinde bulunmakta olan ve daha önce o programı kaç kullanıcının bilgisayarından kaldırdığıyla ilgili verilere başvurmaktadır. Bu sayede bilgisayarınızda bulunan ve en çok silinen yazılımları sizin için listeliyor. Ayrıca hangi yazılımın neden dolayı silindiğiyle ilgili verileri de kullanıcılara ulaştırıyor.

Oldukça şık ve sade bir arayüze sahip olan programı ilk kez çalıştırdığınızda kısa süren bir tarama işleminin ardından sizlere bilgisayarınızda yüklü olan programları listeleyecektir. Listenin en üst sırasında şimdiye kadar kullanıcılar tarafından en çok kaldırılan ve kullanılmayan programlar yer alacaktır, listenin alt sıralarına doğruysa şimdiye kadar en az silinmiş ve hala birçok kullanıcının bilgisayarında yer alan programlar listelenecektir.

Özellikle bilgisayar bilgisi çok fazla olmayan kullanıcıların çok hoşuna gideceğini düşündüğüm Should I Remove It?, mutlaka denenmesi gereken program.