Shryne

Shryne

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Shryne Ltd

Shryne, sosyal medya arşivi oluşturma ve organize etme uygulaması.

Shryne, tüm sosya medya arşivinizi tek bir yerden görüntüleme ve organize etme kolaylığı sunan bir iOS uygulaması. Facebook mesajlarınız ve fotoğraflarınız, SMS’leriniz, Gmail, Hangouts, Instagram ve film rulonuz dahil tüm çevrimiçi hesaplarınız için oluşturduğunuz arşivlerinizi yönetebileceğiniz uygulamayı iPhone ve iPad’inizde ücretsiz deneme şansına sahipsiniz.

Facebook, Instagram, Google Hangouts dahil tüm sosyal ağ uygulamaları kendi arşivimizi oluşturma seçeneği sunuyor ancak tüm hesaplarımız için bunu yapmak çok pratik değil. Shryne adlı uygulama tüm sosyal medya hesaplarımızın arşivini tek bir noktadan kontrol etmenize izin veriyor. Facebook mesajları ve fotoğrafları, Gmail ve Google Hangouts sohbetleri, Instagram, SMS ve iMessage ile çalışan sosyal medya arşivi yöneticisinde tüm kişileriniz için ayrı arşiv oluşturabiliyorsunuz. En iyi arkadaşlarınızla, sevdiğiniz kişiyle, ailenizle tüm sosyal ağ uygulamaları üzerinden yaptığınız konuşmalara, paylaştığınız fotoğraflara rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Tüm sosyal ağ hesaplarınız için mesaj, fotoğraf ve videoları tek bir akış üzerinden görebileceğiniz uygulamada arşivlerinizi şifreleme ve yedekleme şansına da sahipsiniz. Shryne’in tek kötü yanı ücretsiz sürümde 10 arşiv saklama ve 250MB alan sunması ki bu alan kesinlikle yeterli olmuyor. 5GB alan için 10 dolar, 20GB alan için de 20 dolar ödemeniz gerekiyor.