Sigarayı Bıraktım

Sigarayı Bıraktım

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,682
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mobilike ve Anadolu Sağlık Merkezi

Sigarayı Bıraktım, Anadolu Sağlık Merkezi tarafından iPhone, iPod Touch ve iPad için hazırlanmış sigara bırakma uygulamasıdır.

Sigaranın her anlamda zararlı bir alışkanlık olduğunu bilmeyen yoktur. Ancak bu zararlı alışkanlığa son verme konusunda maalesef herkes sonlandırma aşamasına gelemiyor. Anadolu Sağlık Merkezi, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında, sigara içen kişilerin bu alışkanlığa daha etkili bir şekilde son vermeleri adına Sigarayı Bıraktım uygulaması hazırlattı.

Sigarayı Bıraktım uygulaması, sigarayı bırakmak isteyen kullanıcıların bu sürece başlamalarının artından ne kadar tasarruf edeceklerinden, sosyal medya üzerinden nasıl destek alabileceklerine dair birçok kolaylığı barındırıyor. Sigarayı bırakmanın ardından başlayan süreç boyunca, olası zorluklarda Twitter ve Facebook hesabınız üzerinden arkadaşlarınızdan destek alabiliyor, onların sizi telkin etmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Sigarayı bırakmanızın ardından ne kadar tasarruf ettiğinizi, kaç sigara adedi içmeden günler geçirdiğinizi görerek kendinizi sigarayı bırakma konusunda çok da etkili bir şekilde güdüleyebilirsiniz.