Simeranya

Simeranya

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 99,873
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Simeranya

Online video izleme ve müzik dinleme sitelerinde yer alan şarkıları Simeranya ile kolayca MP3 formatında indirebilirsiniz.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Simeranya çeşitli video ve müzik dinleme sitelerinde yer alan parçaları kolayca indirmenizi ve dinlemenizi sağlayan kullanımı kolay bir program. Tamamen ücretsiz olan program herhangi bir reklam, adware, spyware veya malware da içermemesi ile dikkat çekiyor.

Sekmelerle arama, direkt olarak URL girerek indirme veya program içerisinden arama, aynı anda çoklu mp3 indirme gibi özelliklere sahip olan program aynı zamanda video indirme özelliğini de destekliyor.

Simeranya’nın müzik arama gerçekleştirebildiği siteler arasında YouTube, SoundCloud, MP3Skull, Grooveshark ve DailyMotion gibi en popüler müzik dinleme ve video izleme siteleri yer alıyor. Otomatik olarak kendini güncelleme de gerçekleştirebilen programı dilerseniz görev çubuğuna küçülterek arkaplanda çalışmasını da sağlayabilirsiniz.