Simple Mailer

Simple Mailer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 379
  • DOSYA BOYUTU 0.98 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ari Pikivirta

Bilgisayarınızdan toplu e-postalar gönderebilmek için bu ücretsiz ve basit aracı kullanabilirsiniz. İndirmeyi unutmayın.

Simple Mailer programı bilgisayarınızdan en hızlı şekilde e-posta gönderebilmek için kullanabileceğiniz basit ve ücretsiz bir e-posta gönderme programı. Özellikle çok sayıda kişiye aynı e-postayı göndermek isteyenlerin faydalanabileceği program, ücretsiz olarak sunuluyor ve kişi sayısında herhangi bir sınırlandırma barındırmıyor.

Arayüz olarak çok basit ve anlaşılır bir yapıya sahip olan program hem MAPI hem de SMTP protokollerini destekliyor. Eğer e-postanıza dosyalar da eklemek isterseniz yine ilgili menüden işlemi kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Maalesef çok karmaşık ve görselli e-postalar gönderme imkanı tanımayan program, temel olarak yazı tabanlı postalar için hazırlanmış. Sık sık posta yoluyla toplu bildirimler yapması gerekenler ya da e-posta pazarlaması ile uğraşanlar için ücretsiz bir alternatif oluşturduğuna inanıyorum. Programı hiç bir ücret ödemeden hızla kullanabilirsiniz. Proxy desteği sayesinde proxy ardından e-postalar göndermek de mümkün hale geliyor.