Simple Video Downloader

Simple Video Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,640
  • DOSYA BOYUTU 0.54 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LipoCodes

Simple Video Downloader ile internet üzerinden izlediğiniz videoları bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz

Simple Video Downloader çevrimiçi olarak izlediğiniz videoları internet bağlantısı olmadan da izlemek için kullanabileceğiniz bir YouTube videolarını bilgisayara kaydetme programıdır.

Oldukça basit bir kullanıma sahip olan YouTube video indirme programı YouTube video kaydetme işlemini birkaç tıklama sonucu gerçekleştirebilmektedir. Tarayıcınız üzerinden YouTube videosunun bağlantısına tıklayarak Simple Video Downloader ana penceresine yapıştırarak indirme işlemini başlatabilir ve kısa bir süre içinde YouTube video indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Program herhangi bir karışık menüye, gereksiz kısayollara sahip değildir. Bu yönüyle sadece ihtiyaç olan tuşları içeren ve ihtiyacı karşılayan bir yapıya sahiptir. Fakat programın video kalite ayarları sunmaması veya farklı formatlarda kaydetmeye imkan tanımaması programın eksi yönleridir.

Not: Program kurulum sırasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar kurma talebinde bulunmaktadır. Programın yüklenebilmesi ve çalışabilmesi için bu eklentileri ve araç çubuklarını yüklemenize gerek yoktur. "Advanced" yükleme şeklini seçerek eklenecek ilk yazılımı devre dışı bırakabilir, arkasından yüklenmek istenen programların kurulumlarını "Decline" seçeneğini seçerek iptal edebilirsiniz.