SimpleDownloader

SimpleDownloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 992
  • DOSYA BOYUTU 0.03 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vahan Shamlian

SimpleDownloader farklı web kaynakları için kullanabileceğiniz basit bir dosya indirme yöneticisidir.

SimpleDownloader herhangi bir web sitesinin içeriğini tarayabileceğiniz ve görüntülenen tarama sonuçlarından istediklerinizi bilgisayarınıza indirebileceğiniz basit bir dosya indirme yöneticisidir.

Programın sadece tek bir Windows penceresinden oluşan arayüzü gayet basit bir görünüme sahiptir ve bu nedenle kullanımı oldukça kolaydır.

İçeriğini taramak istediğiniz web sitesinin adresini üst bölümde bulunan tarayıcı sekmesine yazdıktan sonra, hemen sağ tarafta bulunan "scan" butonu yardımıyla tarama işlemine başlayabilirsiniz.

Tarama işlemi bittikten sonra alt tarafta listelenen ve tarama yaptığınız web sitesinde bulunan içeriklerin yer aldığı liste üzerinden indirmek istediğiniz dosyaları tek tek seçebileceğiniz gibi isterseniz ctrl tuşuna basılı tutarak birden fazla içerik de seçebilirsiniz. Ardından sağ alt bölümde bulunan "download" butonu yardımıyla seçtiğiniz dosyaları indirmeye başlayabilirsiniz.

Web sayfaları üzerinde yer alan dosyaları indirmek için kolay kullanımlı bir yazılıma ihtiyacınız varsa SimpleDownloader'ı deneyebilirsiniz.