Skylancer

Skylancer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,941
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici alaplaya

Online tarayıcı tabanlı strateji oyunu olan Skylancer ile farklı bir dünyaya adım atın, sıradan bir strateji oyunundan fazlası olan Skylancer ile biribirinden heyecanlı maceralar sizleri bekliyor.

Dünyanın en önemli online tarayıcı oyunu yapımcılarından birisi olan alaplaya tarafından geliştirilen Skylancer çok farklı bir konu ve maceranın kapısını online oyunculara açıyor. Bugüne kadar oynadığınız bütün sıradan strateji oyunlarını unutun, Skylancer sıradanlığın dışına çıkarak kullanıcılarına eşsiz bir online macera sunuyor.

Daha oyuna başlarken bahsettiğimiz o ilginç dünyayı hissedeceksiniz en başta kullanıcıların dikkatini çeken şey oyunun konusu oluyor elbette. Skylancer tarayıcı tabanlı bir online strateji oyunudur ancak sunduğu özellikleri ve yenilikçi yapısı ile bunu kullanıcılarına sıradan bir şekilde yansıtmaktansa farklı bir şekilde sunmayı tercih ediyor. Skylancer’ı farklı kılan en büyük özelliklerden birisi de sıradan bir strateji ve taktiksel işlemlerin yanı sıra oyunda araştırmalı ve maceralara atılmalısnız.

Skylancer saf bir strateji oyuncusundan daha çok macerayı ve araştırmayı seven bir strateji oyuncusunu arıyor. Oyuna başladığınız andan itibaren farklı bir dünyanın sizleri beklediğini söylemiştik, Skylancer’a başlarken kendi uçan adanızı kuruyorsunuz ve adanızı geliştirmeye başlıyorsunuz. Buraya kadar her şey normal bir strateji oyununda olması gibi işliyor ancak bundan sonrası Skylancer’ın gerçek yüzünü açığa çıkarıyor.

Adanızı kurup geliştirdikden sonra Skylancer’ın büyüleyici ve farklı dünyası olan Horizon’da uzun soluklu bir keşfe çıkıp akabinde maceralara atılacaksınız. Oyunda sizi diğer oyuncuların yanı sıra birçok farklı yaratıkta bekliyor bu yaratıklara karşı savaşıp efsanede adı geçen Ay’a doğru kulenizi inşa etmeye devam etmeli ve oraya ulaşmayı başarmalısınız.

Tamamen ücretsiz olan Skylancer aynı zamanda Türkçe dil desteğine sahip bir yapımdır. İnşa teknolojisi bulunan Skylancer’da, birbirinden heyecanlı PvE savaşlarının yanı sıra oyunda bulunan diğer oyuncular ile mücadele edebileceğiniz PvP savaşları da yer alıyor. Hemen basit bir üyelik işleminin ardından Skylancer’a katılabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.