Sleeve Music

Sleeve Music

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 87
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Orange Tribes

Sleeve Music, ruh haline uygun çalma listelerini ve kendi arşivinizi dinleyebileceğiniz modern yüzlü yepyeni bir müzik uygulaması.

Sleeve Music, Android telefon ve tabletinizdeki müzikleri aktarabileceğiniz, sevdiğiniz şarkıcıların video kliplerini izleyebileceğiniz ve ruh haline uygun çalma listelerini dinleyebileceğiniz bir müzik uygulaması. Kayıt olmakla uğraşmadan doğrudan indirip kullanabileceğiniz müzik uygulamasında favori sanatçılarınız hakkında gelişmeleri sosyal ağ hesaplarından takip etme şansına da sahipsiniz.

Android işletim sistemli cihazlarla uyumlu olan sosyal ağ tabanlı müzik uygulaması Sleeve Music’i her ortamda müzik dinlemeyi seven müziği hayatının bir parçası haline getirmiş herkese öneririm. Profesyonel kişiler tarafından oluşturulmuş hazır oynatma listelerini kesintisiz ve yüksek kalitede dinleyebileceğiniz ve kendi müzik arşivinizi aktarabileceğiniz uygulamada dilediğiniz şarkıcının biyografisine, haberlerine ulaşma şansına da sahipsiniz.

Seçtiğiniz şarkılardan özel çalma listeleri hazırlamanıza da izin veren müzik uygulamasının arayüzü de oldukça güzel tasarlanmış. Uygulamayı ilk açtığınızda keşfet ile tanışıyorsunuz. Bu alanda çalışırken, egzersiz yaparken, partilerde dinlemeye en uygun parçalardan oluşan listeler yer alıyor. Orta bölümde takip ettiğiniz şarkıcılara ve favorilerinize ulaşabiliyorsunuz. Alt alanda da kategorilere ayrılmış çalma listeleri sizleri karşılıyor. Ancak kategori bölümü belki de yeni bir uygulama olduğundan çok az sayıda şarkıyı içeriyor ve profesyonel isimler yer almıyor. Bu bölümü eksik buldum. Dilerseniz Spotify hesabınızı bağlayarak daha fazla çalma listesine ulaşabiliyorsunuz. Ancak Spotify kullanıcısı değilseniz uygulamanın sundukları ile yetinmeniz gerekiyor.

Uygulamanın müzik çalar ekranı da güzel tasarlanmış. Albüm kapağı, şarkı adı ve albümü, tam özellikli bir çalar (karışık çalma, tekrarlama fonksiyonları da bulunmakta.) bizleri karşılıyor. En güzeli de şarkıları yönetmek için uygulamaya giriş yapmanız gerekmiyor. İster bildirim ekranında, isterseniz de kilit ekranınızdan -diğer popüler müzik uygulamaları gibi- şarkı atlama, durdurma işini yapabiliyorsunuz.