Smart Battery Saver

Smart Battery Saver

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 279
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SmartWho

Smart Battery Saver mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir güç tasarruf uygulamasıdır.

Smart Battery Saver kullanıcılara mobil cihazlarını daha uzun süre kullanmaları için yardımcı olan bir pil ömrü uzatma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir batarya ömrü uzatma uygulaması olan Smart Battery Saver temel olarak Android cihazınızı analiz ediyor ve size cihazınızda güç tüketimine neden olan uygulama ve servisleri listeliyor. Smart Battery Saver'ın sunduğu listede hangi uygulamanın ne kadar pil ömrü tükettiği detaylı olarak görülebiliyor ve bu sayede hangi uygulama veya hizmetin batarya ömrünüzü gereksiz yere kısalttığı tespit edilebiliyor.

Smart Battery Saver içerisinde yer alan Android görev yöneticisi sisteminizde çalışan bütün hizmet ve servisleri gerçek zamanlı olarak görebilmenizi sağlıyor. Bu görev yöneticisinde yer alan uygulama veya hizmetlerin üzerine dokunarak o uygulama ve hizmetleri kontrol edebiliyor, gerektiğinde sonlandırabiliyorsunuz. Smart Battery Saver ile RAM temizleme ve boşta olan servisleri durdurma gibi işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Smart Battery Saver istatiksel bir takip aracı olarak da kullanılabiliyor. Uygulama RAM kullanımınızı, Android disk kullanımınızı, önbellek kullanım miktarını görsel olarak listeleyebiliyor. Ayrıca Android cihazınızın ana ekranına uygulamanın widgetlarını ekleyebilir batarya durumunuzun yanında bu istatistiksel bilgileri takip edebilirsiniz.