SmartSerialMail Freeware

SmartSerialMail Freeware

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 635
  • DOSYA BOYUTU 36.81 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici JAM Software

SmartSerialMail Freeware, toplu e-postalarınızı kolayca gönderebileceğiniz kullanışlı bir e-posta gönderme programıdır.

SmartSerialMail Freeware, haber bültenlerinizi ve toplu e-postalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde gönderebilmenize olanak sağlayan kullanışlı bir programdır. Program ücretsiz bir şekilde kendi haber bültenlerinizi oluşturmanızı ve göndermenizi sağlar.

Haber bültenlerinizi hazırlayabilmeniz için içerisinde birçok farklı tema barındıran program, müşterilerinizin ad ve soyadına göre arama yapmanıza ve istediğiniz kişiler hazırlamış olduğunuz haber bültenlerini göndermenize izin verir.

Günde en fazla 400 kişiye ücretsiz olarak toplu e-posta, haber bülteni, yeni ürünlerle ilgili bigiler veya en son haberleri gönderebileceğiniz program gerçekten oldukça yararlıdır.

SmartSerialMail Freeware ile entegre olarak gelen HTML editörü sayesinde seri bir şekilde e-postalar oluşturmak oldukça kolaydır. Ayrıca hazırlamış olduğunuz içerikleri MS Word, HTML ve metin dosyası olarak dışarı aktarabilirsiniz.

Toplu e-posta göndermek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılıma ihtiyacınız varsa SmartSerialMail Freeware'yi mutlaka denemenizi öneririm.

Not: Programın ücretsiz versiyonunda e-postalar ve haber bültenleri içerisinde ek dosya gönderilemiyor.