Smash Bandits Racing

Smash Bandits Racing

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 756
  • DOSYA BOYUTU 205.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hutch Games

Smash Bandits Racing, klasik yarış oyunlarından sıkılanlar için harika bir alternatif ve de ücretsiz.

Smash Bandits Racing, bazen filmlerde, bazen de haberlerde denk geldiğimiz nefes kesen hırsız polis kovalamacasını bizlere yaşatan ücretsiz ve de reklamsız bir Windows 8.1 tablet ve bilgisayar oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Denizde, karada ve havada bizi sıkı takibe alan polislerden kaçtığımız oyun klasik yarış oyunlarından sıkılanlar için harika bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Android ve iOS platformunun başarılı yarışı oyunlarından Smash Bandits Racing son olarak Windows Mağazası’nda karşımıza çıkıyor. 200 MB büyüklüğünde olduğundan indirmesi biraz uzun sürse de bu bekleyişe kesinlikle değiyor. Tam ekranda oynama seçeneği sunmayan (Windows tablette mobildeki gibi oynayabiliyoruz.) yarış oyunu kontrollerin gösterildiği basit bir alıştırma bölümü başlıyor. Ne olduğunu anlamadan kendimizi Amerika’da buluyor ve arabanın kontrolünü iyice öğrenmeden kendimizi polislerden kaçar vaziyette buluyoruz. Polislerden kaçtığımız, onların arabalarını haşat etmeye çalıştığımız ilk bölümler ısınma bölümleri olduğundan oyun fazla zorlamıyor ve sadece spor araba kullanabiliyoruz. Biraz ilerlediğimizde, farklı mekanlar görmeye başlıyoruz ve tank, sürat teknesi gibi daha heyecan verici araçları kullanmaya başlıyoruz.

Sadece tek başımıza yarışma imkanı tanıyan oyun mükemmel grafikler sunmasa da son derece eğlenceli bir oynanış sunuyor diyebilirim. Tankla etrafımıza çıkan her şeyi ezebilmek, spor arabamızla tozu dumana katmak, denizde polisten kaçmak oyunu çekici kılan unsurlardan sadece birkaçı.

Klasik yarış oyunlarına farklı bir boyut kazandıran Smash Bandits Racing’de de yarış oyunlarının olmazsa olmazı yükseltme seçenekleri karşımıza çıkıyor. Kurtulduğumuz her polis sonrası kazandığımız paralarla mevcut arabamızı geliştirebiliyor, yeni bir araçla değiştirebiliyoruz.