Smoke Free

Smoke Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 47
  • DOSYA BOYUTU 49.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fewlaps

Smoke Free daha sağlıklı bir yaşama merhaba demek isteyen sigara kullanıcıları için iyi bir başlangıç noktası niteliği taşıyor.

Smoke Free sağlıklı yaşam için sigarayı bırakmak isteyenlere özel olarak sunulan bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Smoke Free sayesinde kanser, kalp yetmezliği, dolaşım bozuklukları, damar sertliği, tat alma bozuklukları, koku alma bozuklukları ve cildin erken yaşlanması gibi problemlere yol açan sigaradan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Diğer sigara bıraktırma uygulamalarının tersine Smoke Free kullanıcılara daha farklı bir deneyim sunarak günlük notlar almalarını istiyor. Gün içerisinde kaç kere sigara içmek istediğinizi, bu isteklerin ne kadar yoğun olduğunu Smoke Free'ye not ederek hem araştırmacılara yardım edebilir hem de günden güne meydana gelen değişimlerinizi takip edebilirsiniz.

Uygulamanın en kritik noktalarından biri de kullanıcıların tüm bilgilerini gizli tutuyor olması. Aldığınız notlar asla isminiz ile birlikte sunulmuyor. Elbette bu gönüllü olarak katılabileceğiniz bir araştırma. Yani uygulamayı araştırmaya katılmadan da kullanabilirsiniz.

Eğer kendinize bir iyilik yapmak için sigarayı bırakmak istiyorsanız Smoke Free'yi denemeniz gerektiğini düşünüyorum.