Snapy

Snapy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 177
  • DOSYA BOYUTU 5.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SchizTech

Snapy, Android cihazlar için ücretsiz bir kamera uygulaması olarak diğer uygulamalarınızı kapamadan kameranızı kullanmanızı sağlıyor.

Snapy, diğer kamera uygulamalarından çok daha farklı bir yapıya sahip olan ve Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan oldukça kullanışlı ve etkileyici bir kamera uygulamasıdır. Uygulama basit olarak açıklamak gerekirse, diğer açık olan uygulamalarınızı kapamaya gerek olmadan cihazınızın kamerasını kullanabilmenizi sğalıyor.

Oyun oynarken, başka bir uygulama kullanırken veya herhangi başka bir işlem yaparken, Snapy'i kullanarak cihazınızının kamerasını kullanabiliyorsunuz. Uygulamayı çalıştırdığınızda ekranınızına boyutlarınızı ayarlayabileceğiniz bir ufakekran geliyor. Kameranızı bu ufak ekranın içinde dilediğniz ayarları gerçekleştirdikten sonra kullanabilirsiniz. Özellikle cihazınızın üzerinde başka işlerle uğraşırken fotoğraf çekmek istediğiniz sahneleri, snapy'i kullanarak istediğiniz fotoğrafı çekebilir daha sonra uygulamayı kapatarak kaldığınız işe geri dönebilirsiniz.

Kameranızı istediğiniz yerde ve zamanda kullanmanızı sağlayan Snapy'nin tek özelliği bu değil. Aynı zamanda çektiğiniz fotoğraflara birbirinden güzel efektler ekleyebiliyorsunuz. Çektiğiniz fotoğrafları Snopy ile efektler ekleyerek daha güzel hale getirebilirsiniz. Ayrıca Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden istediğiniz fotoğrafları kolayca paylaşabiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Snapy uygulamasını kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Uygulamanın aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz: