Soccer Manager 2017

Soccer Manager 2017

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,761
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Soccer Manager Ltd

Soccer Manager 2017 ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunudur

Soccer Manager 2017 eğer kendi futbol takımınızın başına geçmek isterseniz ve gerçekçi bir takım yönetim tecrübesi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir menajerlik oyunu.

Soccer Manager serisinin önceki oyunları çıkış yaptıklarında oyun severlerden yoğun ilgi görmüşlerdi. Menajerlik oyunları piyasada genelde yüksek satış fiyatlarına sahipler. Bu nedenle bu oyunlara erişmemiz çok mümkün olmayabiliyor. Soccer Manager oyunları ise ize ücretsiz birer alternatif olmuşlar ve para ödemeden menajerlik deneyimi yaşamamıza imkan tanımışlardı. Serinin son oyunu da bu geleneği bozmuyor ve bilgisayarlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğimiz bir menajerlik oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Soccer Manager 2017'de göze çarpan en büyük yenilik oyunun 2017 kadrolarına yer vermesi. Bu sayede güncel kadrolara sahip takımların başına geçebiliyor, transferlerimizi bu kadrolara göre yapabiliyoruz. Oyunda takımımızla kupalar kazanmak ve şampiyon olmak için mücadele etmekteyiz. Bu iş için oyuncularımızı formda tutmamız, maç günü taktiklerini belirlememiz, maçları izleyerek gerekli oyuncu ve taktik değişikliklerini yapmamız gerekiyor. Ayrıca takımımıza transferler yoluyla yıldızlar kazandırabiliyoruz.

Soccer Manager 2017 bulut abanlı bir oyun, bu da oyunun mobil versiyonlarıyla bilgisayar versiyonunu senkronize bir şekilde oynayabileceğiniz anlamına geliyor. Bu sayede nerede olursanız olun Soccer Manager 2017 oynayabiliyorsunuz.

Soccer Manager 2017'nin minimuım sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- 1 GHZ işlemci

- 1 GB RAM

- İnternet bağlantısı

- 80 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme