Social Downloader

Social Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,752
  • DOSYA BOYUTU 2.99 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sakysoft s.r.l

Social Downloader ile sosyal medya hesaplarınızdaki fotoğrafları, arkadaş listelerini ve yorumları yedekleyebilirsiniz

Social Downloader sosyal medya hesaplarınızda yer alan çoğu öğeyi yedeklemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir indirme yöneticisidir.

Program Twitter, Facebook ve Instagram için yedekleme seçenekleri sunan 3 farklı aracı birleştirmektedir.

Facebook Downloader aracı Facebook zaman tünelinizdeki ve albümlerinizdeki fotoğrafları bilgisayarınıza kaydetmenin yanında etiketlenmiş olduğunuz fotoğrafları da yedeklemektedir. Ayrıca fotoğraflarınıza yapılan yorumlar ve gelen beğeniler de kaydedilmektedir. 

Twitter Downloader aracı kendi iletilerinizi, favori iletilerinizi ve Twitter arkadaş listenizi yedeklemenize imkan tanır. Böylece kaybolmasını istemediğiniz mesajları ve arkadaşlarınızı bilgisayarınızda saklayabilirsiniz.

Instagram Downloader aracı kapsamlı bir Instagram yedekleme aracıdır. Fotoğrafları ve yorumları yedeklemenin yanında beğenileri, etiketleri, arkadaşlarınızı ve takipçilerinizi bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Social Downloader genel olarak bakıldığında fotoğraf indirme işleminden çok daha fazlasını sunan, sosyal medya hesaplarınız çalındığında verilerinizin kaybolmasını önleyecek başarılı bir sosyal medya yedekleme yazılımıdır.