Social Mention

Social Mention

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 316
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Social Mention

Eğer sosyal medyada kelime ve konu analizleri yapmak isterseniz bu ücretsiz ve kayıtsız web uygulamasını kullanabilirsiniz.

Sahip olduğunuz sosyal medya hesaplarının verimliliğini ölçebilmek için bazen analizler yürütmeniz gerektiği kesin. Bunu sağlamak için hazırlanan web servislerinden bir tanesi de Social Mention web uygulaması ve işini oldukça iyi yapıyor diyebiliriz. Belirlediğiniz konular hakkında sosyal medyada ne kadar hareketlilik olduğunu hızlıca görmek için kullanabileceğiniz uygulama Facebook, Twitter, YouTube, Google ve pek çok diğer sosyal ağa destek veriyor. Böylece hangi konularda neler yapabileceğiniz belirleme şansınız oluyor.

Ünlüler, markalar, şirketler ve ürünlere dair tüm platformlardaki bahsedilenleri bulmanız için hazırlanmış olan uygulamanın kullanımı da bir o kadar kolay. Ayrıca kendine özgü algoritması sayesinde arattığınız konu hakkında alelade bir akış mı var yoksa bir tartışma mı mevcut hemen tanımlayabiliyor. Yazarların adedi, retweet adetleri, en çok paylaşım yapan kullanıcılar, kaynaklar, etiketler ve çok daha fazla detayı da görebileceğiniz Social Mention, aramalarınızı daha rafine hale getirebilmek için gereken seçenekleri de bulunduruyor.

Kullanım için herhangi bir kayıt yahut ücret bulunmayan Social Mention bu sayede herkesin korkmadan deneyebileceği bir web servisi olarak yerini alıyor. Ayrıca e-posta alarmları sayesinde istediğiniz koşullar oluştuğunda size e-posta gönderilmesini de sağlayabilirsiniz.