Soft Organizer

Soft Organizer

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,410
  • DOSYA BOYUTU 3.87 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ChemTable Software

Soft Organizer ile kaldırmakta güçlük çektiğiniz programların kalıntılarını temizleyebilirsiniz

Soft Organizer bilgisayarınıza yükledikten sonra kaldırmakta güçlük çektiğiniz programları tamamen kaldırmak için kullanabileceğiniz bir program kaldırma aracıdır.

Soft Organizer program kaldırma işlemini bir bütün olarak gerçekleştirmektedir. Program silme yazılımı bilgisayarınıza yüklenen programların bilgisayarınızda depoladığı dosyaları ve sistem girdilerini raporlar ve kaldırmak istediğinizde tümünü siler. Böylece program kayıt defteri girdilerini temizleme işlemiyle kötü amaçlı programların bilgisayarınızda kendi kendine yeniden yüklenmesine engel olur.
Ayrıca bilgisayarınız virüs gibi kötü amaçlı yazılımlardan etkilendiğinde Windows'un kendi program kaldırma uygulaması devre dışı kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda Soft Organizer program kaldırma yazılımını kullanarak program silme ve program kalıntılarını temizleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Soft Organizer oldukça kolay bir program kaldırma süreci sunmaktadır. Windows program kaldırma süreciyle hemen hemen aynı olan işlemlere ek olarak Soft Organizer program kalıntılarının silinmesi için ek bir onay talep etmektedir.