Soft4boost Screen Recorder

Soft4boost Screen Recorder

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 832
  • DOSYA BOYUTU 37.57 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Soft4Boost

Soft4boost Screen Recorder ile ekran aktivitelerinizi video olarak kaydedebilirsiniz.

Soft4boost Screen Recorder ekran görüntüsünü video olarak kaydetme konusunda kullanıcılara pratik bir çözüm sunan bir ekran görüntüsü yakalama programıdır.

Günlük hayatımızda veya iş yaşamımızda bazen videolar aracılığıyla anlatım yapmamız gerekebilir. Kimi zaman arkadaşlarımıza veya ailemize bir bilgisayar işlemini açıklamak, kimi zaman iş için hazırladığımız sunumumuzda anlatımı güçlendirmek için bilgisayarımızdaki görüntüyü video olarak kaydetmemiz gerekir. İşte bu gibi durumlarda Soft4boost Screen Recorder gibi bir ekran görüntüsü kaydetme programına ihtiyaç duyarız.

Soft4boost Screen Recorder Türkçe arayüze sahip olması açısından bize kolay bir kullanım sunmaktadır. Programı kullanarak ekranımızda farmizle yaptığımız hareketleri veya açtığımız programları sesleri ile birlikte kaydedebiliyoruz. Bunun yanında Skype gibi anlık mesajlaşma programları ile yaptığımız video sohbetleri sesli olarak kaydedebiliriz. Soft4boost Screen Recorder'in önemli bir özelliği oyun videosu kaydetme konusunda da bize yardımcı olmasıdır. Bu sayede oyun incelemesi, oyun rehberi veya oynanış videosu gibi videolar hazırlayabiliriz.

Soft4boost Screen Recorder'in öne çıkan bir diğer özelliği ekran görüntüsü alma özelliğidir. Bu özellik sayesindebilgisayarımızın ekranından ekran görüntüleri yakalayarak resim dosyası olarak kaydedebiliyoruz.