SoftOrbits Icon Maker

SoftOrbits Icon Maker

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 697
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SoftOrbits Inc

Uygulama ve program geliştirenler tarafından tercih edilen SoftOrbis ile farklı platformlar için ikon tasarımları yapabilirsiniz.

SoftOrbis Icon Maker ikon tasarlamak için pratik bir program arayanlar için ideal bir seçenek. Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz bu deneme sürümü biraz kısıtlı bir kullanım sunsa da, tatmin olmanız durumunda tam sürümü satın alabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Windows, Android ve iOS platformları kendi ikon özelliklerine sahipler. Bu farklı özellikler farklı tasarım detayları gerektiriyor. Örneğin Windows 7 ve 8 256x256 PNG ikonları kullanırken OS X işletim sistemi 1024x1024 HD ikonları kullanıyor. İşte tam bu noktada devreye giren SoftOrbits, hazır getirdiği kalıplarla kullanıcılara kolay bir şekilde ikon yaratma fırsatı sunuyor. İkon tasarımı sırasında çalışmalarınıza farklı görsel efektler de ekleme şansına sahipsiniz.

Bu programı kullanarak ICO, GIF, ANI, AVI, PNG ve CUR formatlarında ikonlar hazırlayabilirsiniz. Kullanıcılar tamamen özgür ve diledikleri gibi tasarımsal değişiklikler yapabiliyorlar. Özellikle uygumala ve program tasarımcıları tarafından kullanışlı olacağını düşündüğüm SoftOrbis Icon Maker'ı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.