SolCalendar

SolCalendar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 105
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sol Studio at Daum

SolCalendar, Android cihazlarınıza yaratıcı fonksiyonlar getiren ücretsiz ve oldukça yararlı bir Android takvim uygulamasıdır.

SolCalendar, Android cihazlarımızda bulunan standart takvim yerine kullanabileceğiniz muhteşem bir takvim uygulamasıdır. Bir çok yararlı fonksiyona sahip olan uygulama, şık ve modern arayüzü ile birlikte oldukça kolay br şekilde kullanılabiliyor.

Tasarımı dışında sahip olduğu diğer özelliklerde neredeyse hiç bir takvim uygulamasında kolay kolay göremediklerimizden. Bu özelliklerden birisi sticker. Bu özellik sayesinde önemli etkinlik ve aktiviteler için oluşturduğunuz kayıtların üzerlerine sticker'lar ekleyebiliyorsunuz. Bu sayede etkinlik ve aktivitelerinizi kolayca hatırlayabilirsiniz.

Anasayfa'daki widgetda tıpkı uygulama gibi şık bir tasarıma sahip. Kullanıcılar uygulama üzerindeki verilerini istedikleri an diğer cihazları ile senkronize ederek kullanabilirler.

Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz en iyi takvim uygulamaları arasında yer alan SolCalendar'ı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Uygulamanın aşağıda bulunan tanıtım videosunu izleyerek neler yapabileceğiniz görebilirsiniz.