Sound Cloud Link Grabber

Sound Cloud Link Grabber

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,816
  • DOSYA BOYUTU 0.33 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 8Th BiT

Sound Cloud Link Grabber ile SoundCloud parçalarının indirme bağlantılarına ulaşabilirsiniz

Sound Cloud Link Grabber kullanıcılara SoundCloud şarkı indirme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir müzik indirme programıdır.

Sound Cloud Link Grabber aslında tam olarak SoundCloud üzerinden parçaları indiren ve bilgisayarınıza kaydedebilen bir uygulama değildir. Program size SoundCloud şarkı indirme işlemi için kullanabileceğiniz bir URL sunmaktadır ve bu bağlantı aracılığıyla şarkıları bilgisayarınıza kaydedebilme imkanınız vardır. 

Sound Cloud Link Grabber görsel olarak çok göze hoş görünen bir yapıya sahip değildir; fakat program ihtiyacı gerektiği gibi karşılamak amacıyla geliştirilmiştir. Programı kullanarak SoundCloud şarkılarının indirme bağlantılarını elde etmek için yapmanız gereken SoundCloud üzerinden indirmek istediğiniz şarkının paylaşma tuşuna tıklamak, ve verilen bağlantıyı kopyalayıp programın ana penceresindeki "Music Link" bölümüne yapıştırmaktır. Sonrasında "Grab Link" tuşuna tıkladığınızda program size SoundCloud şarkısının indirme bağlantısını sunacaktır. İndirme bağlantısını elde ettikten sonra bu bağlantıyı kopyalayarak tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırabilir ve indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Oldukça küçük boyutlu olan program bilgisayarınıza herhangi bir yük getirmemektedir ve sistem kaynaklarınızı gereksiz yere tüketmemektedir. Sound Cloud Link Grabber genel olarak hedef amaçlı, ihtiyaç karşılayan; fakat görsel olarak çok şey vaad etmeyen bir programdır.