SoundCloud Pulse

SoundCloud Pulse

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 32
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SoundCloud Ltd.

SoundCloud Pulse, SoundCloud hesabınızı yönetmenize ve toplulukla iletişimde kalmanıza izin veren Android uygulaması.

SoundCloud Pulse, SoundCloud’da içerik oluşturan kişilere yönelik hazırlanmış Android uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Şarkılarınızı geniş kitlelere ulaştırmak için SoundCloud platformunu tercih ediyorsanız bu uygulama vazgeçilmeziniz olacak diyebilirim.

SoundCloud’ın şarkılarını paylaşan kişilere özel hazırladığı uygulaması Pulse’un müzik dinlemek için değil paylaşım üzerine kurulu bir uygulama olduğunu belirtmek gerek. Yani SoundCloud’daki içerikleri tüketen değil, üreten kişi iseniz bu uygulamayı indirmelisiniz. SoundCloud hesabınıza giriş yaparak kulanabileceğiniz uygulama sayesinde şarkılarınızı ister herkese açık, isterseniz de belli kişilerle paylaşabiliyor ve şarkınızın kaç kişi tarafından dinlendiğini, ne kadar beğenildiğini günden güne görebiliyorsunuz. Şarkılarınıza gelen yorumlara yanıt verebiliyorsunuz. Sizin gibi içerik oluşturan kişileri takibe alma şansına da sahipsiniz.

SoundCloud hesabınızı yönetmenize ve toplulukla etkileşimde olmanıza izin veren Pulse, SoundCloud gibi tamamen ücretsiz. Unutmadan, SoundCloud hesabınız yoksa aşağıdaki bağlantılardan indirebileceğiniz mobil uygulama veya web üzerinden hesap oluşturabilirsiniz.