Soundrop

Soundrop

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,854
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Soundrop AS

Soundrop, Android cihazlarınız üzerinde müzik dinleme deneyiminizi renklendirebileceğiniz çevrimiçi bir müzik servisidir.

Soundrop, Android kullanıcılarının akıllı telefonları veya tabletleri üzerinde müzik keyfini doyasıya yaşamaları için geliştirilen çevrimiçi bir müzik servisidir.

Uygulama yardımıyla bir Soundrop odasına bağlanarak arkadaşlarınız veya fanlarınızla birlikte müzik dinleme şansına sahip olabilirsiniz. Dubstep, Chill Out ve daha birçok farklı müzik türünün yer aldığı geniş liste üzerinden istediğiniz türü seçerek hemen müzikleri keşfetmeye ve dinlemeye başlayabilirsiniz.

Kendi oluşturabileceğiniz müzik odalarının dışında, diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan odalara bağlanabilir ve yeni müzikleri keşfedebilirsiniz.

Soundrop ile ayrıca dinlemek istediğiniz şarkılara oy verebilir ve mükemmel şarkılara mixleriniz arasında yer verebilir, müzik odalarında yer alan kullanıcılarla sohbet edebilir, canlı etkinliklere katılarak favori sanatçılarınızla sohbet edebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ve uygulamayı kullanan tüm kullanıcılarla yeni müzikler keşfetmek ve müziğin tanıdını çıkarmak için Soundrop'u deneyebilirsiniz.

Not: Soundrop uygulamasını kullanabilmek için Facebook veya Twitter hesabınız yardımıyla giriş yapmanız gerekmektedir. Ayrıca uygulamayı kullanabilmek için Spotify Premium veya Deezer Premium+ hesap sahibi olmalısınız.