Sözlük

Sözlük

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 147
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Valensas

Sözlük, internet bağlantınız olmasa bile kullanarak dilediğiniz çevirileri yapmanızı sağlayan ücretsiz ve yararlı bir Android sözlük uygulaması.

Sözlük, kendi içerisinde barındırdığı 70.000'den falza kelime ile offline olarak yani internet bağlantısı kullanmadan Türkçe - İngilizce ve İngilizce - Türkçe çeviri yapabilme imkanı sunan ücretsiz ve yararlı bir Android sözlük uygulaması.

Son derece sade ve kullanımı kolay bir tasarıma sahip olan sözlük uygulaması, kelime ve cümle çevirileri yapabiliyor. Ayrıca cümle olarak yapacağınız çevirilerdeki tüm kelimeleri liste olarak çevirerek bu listeleri de dışa aktarma yapabiliyorsunuz.

Tamamen ücretsiz olarak yayınlanan uygulamanın içerisinde reklam bulunuyor. Fakat pro versiyonuna geçiş yaparak hem reklamları kaldırıyor hem de daha gelişmiş bir veritabanı kullanabiliyorsunuz.

Konuşarak yazma, kelimelerin İngilizce telaffuzları, çevirileri paylaşabilme ve daha pek çok özelliği bulunan uygulamayı ücretsiz olarak Android telefon ve tabletleirnize indirerek dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde çeviri yapabilirsiniz.

Biriyle iletişim kurarken, bir metin okurken, oyun oynarken ya da herhangi bir durumda İngilizce çeviriye ihtiyaç duyduğunuzda hemen akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinden ulaşabileceğiniz bir uygulama olan Xeasec Sözlük uygulamasını mutlaka edinin.