Space Simulator

Space Simulator

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 674
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici stuka-games-inc

Space Simulator, bir uzay aracını kontrol ederek zorlu görevleri tamamlamaya çalıştığınız bir simülasyon oyunu

Eğer hayalinizde bir astronot olmak varsa oynamaktan keyif alabileceğiniz bir simülasyon oyunu.

Bilgisayarlarınız için geliştirilmiş olan bu uzay simülasyonu bize farklı uzay görevlerine katılma imkanı veriyor. Apollo 8 gibi tarihi uzay görevlerinin yanında daha güncel Apollo uzay görevleri de oyun içerisinde mevcut. Bu görevlerin yanısıra kendiniz de farklı bir görev seçebiliyor ve oyunu istediğiniz gibi oynayabiliyorsunuz.

Space Simulator'da yeryüzünden gerekli talimatları uygulayarak uzay aracınızı kaldırıyor, yörüngeden çıkmaya çalışıyor, Uluslararası Uzay İstasyonu'na yol alıyor, bu istasyonda uzay aracınızı durduruyor ve sonrasında Dünya'ya geri dönüyorsunuz. Bu anlattığımız görev, oyundaki farklı görevlerden sadece bir tanesi. Görev boyunca uzay aracınızın içinde serbestçe dolanabiliyor, bir astronot gibi uzay aracının içini birinci şahıs kamera açısıyla görebiliyorsunuz. Oyunda serbest gezinti modu da mevcut.

Tam ölçekli Güneş Sistemi'ne yer veren Space Simulator özetle Dünya'dan Ay'a yolculuk edebileceğiniz, uzaydan Dünya manzarası seyredebileceğiniz bir simülasyon oyunu. Space Simulator'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i3 işlemci

- 2 GB RAM

- DirectX 9.0

- 2 GB boş depolama alanı