Sparkle Unleashed

Sparkle Unleashed

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 104
  • DOSYA BOYUTU 192.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 10tons

Sparkle Unleashed eğlenceli bir beceri oyunudur

Sparkle Unleashed eğer beceri oyunları arasında bir hayli ünlü olan Zuma'yı oynadıysanız size oldukça tanıdık gelecek eğlenceli bir beceri oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone veya iPad'lerinizde oyunun ilk 23 bölümünü ücretsiz olarak oynamanıza imkan tanıyan mobil oyun masaüstü bilgisayarlarda oynadığımız Zuma'yı mobil cihazlara taşıyor ve eğlenceyi gittiğimiz yere götürmemizi sağlıyor. Oyunda karanlığa sürüklenmiş kayıp bir dünyanın hikayesi konu alınıyor. Bu dünyayı keşfederken ziyaret ettiğimiz toprakları kurtarmak için sihirli meşaleleri yakıyoruz ve karanlığı sonsuza kadar yok etmeye çalışıyoruz.

Sparkle Unleashed'da temel amacımız bize verilen farklı renkteki bilyeleri diğer bilyelerin üzerine doğru fırlatmak ve aynı renkteki 3 bilyeyi yanyana getirerek bölümü tamamlamaktır. Oyunda bu işi yapmak başlarda kolay olsa da oyunda ilerledikçe karşımıza farklı bilye türleri ve bulmacalar çıkıyor ve oyun hızlanıyor. Giderek zorlaşan oyunda bu bulmacaları aşmak için çeşitli güçlendirmeleri kullanabilmekteyiz.

Eğer bu türdeki oyunları seviyorsanız Sparkle Unleashed hoşunuza gidecektir.