SpeedRead With Spritz

SpeedRead With Spritz

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 178
  • DOSYA BOYUTU 8.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Random App Creator

SpeedRead With Spritz uygulamasıyla Android cihazlarınızda dakika başına okuduğunuz kelime sayısını arttırabilirsiniz.

SpeedRead With Spritz, kendi anlatımıyla tanıtmak gerekirse Android işletim sisteminin en iyi hızlı okumaya yardımcı uygulaması. Uygulama çeşitli şekillerde bulunan metinleri kendi süzgecinden geçirerek size hızlı bir şekilde okutmaya uğraşıyor.

SpeedRead With Spritz ortalama bir insanın okuma hızının dakikada 250 kelime olduğunu ve bu uygulama kullanıldığında bunun 3 katına kadar çıkabileceğini iddia ediyor. Farklı zorlukta metinler okutarak kişileri geliştiren, onları hızlı okumaya alıştıran bu uygulama çeşitli özellikleriyle de ilgi çekiyor. Mesela okumak istediğiniz metnin kelime geçiş hızını ayarlayabiliyor ve kelimelerin çıktığı ekranı siyah-beyaz hale çevirebiliyorsunuz. Genel olarak baktığımızda hızlı okuma uygulamaları arasında başarılılar listesinde üst sıralarda olmayı hak eden güzel bir uygulama. Yalnız uygulamalıyı kullanabilmek için üye olmanız ve bu üyelik girişinizi aktif tutmanız gerekiyor.

2.32 TL'lik bir fiyat etiketiyle satılan SpeedRead With Spritz, okuma hızını arttırmak isteyenler için güzel bir hızlı okuma uygulaması alternatifi olabilir. Bu tür uygulamaları kullanmadan önce unutmayın ki kitap okumak ve okuma hızınızı arttırmak hayatta birçok işinizi kolaylaştıracaktır.