Spencer

Spencer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 616
  • DOSYA BOYUTU 0.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The SZ Development

Spencer ile Windows 8 bilgisayarınıza Windows XP tarzında başlat menüsü ekleyebilirsiniz

Spencer kullanıcılara Windows 8'e başlat menüsü ekleme konusunda ücretsiz olarak yardımcı olan bir başlat menüsü programıdır.

Windows 8 çıkış yaptığında birçok yeniliği beraberinde getirmesine rağmen Windows ile bütünleşmiş olan ve kullanıcıların değişmez alışkanlığı haline gelmiş birçok özelliği de işletim sisteminden çıkartmıştı. Bu özelliklerin en önemlilerinden olan başlat menüsü maalesef ki halen birçok kullanıcının en büyük derdi halinde.

Spencer kullanıcıların bu problemlerini çözmelerine yardımcı olan oldukça başarılı bir yazılım. Program temel olarak klasik Windows XP başlat menüsünü XP'den sonra yayınlanan Windows versiyonlarına ekleyebiliyor.

Spencer'ın güzel yönü programı kullanabilmek için herhangi bir kurulum yapmanıza gerek olmamasıdır. Bu sayede program herhangi gereksiz kayıt defteri girdileri oluşturmuyor ve bilgisayarınızı gereksiz dosyalarla şişirmiyor. Programı çalıştırabilmek için tek yapmanız gereken inen arşiv dosyasından çıkaracağınız .exe uzantılı dosyanın üzerine tıklamak ve programı çalıştırmak. Progamın bu özelliği sayesinde Spencer'ı taşınabilir belleklerinize kopyalayabilir ve dilediğiniz bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

Spencer Windows 8.1'in sahip olduğu başlat tuşuyla da çakışmıyor. Eğer programı Windows 8 ve Windows 8.1'de kullanmak isterseniz programın .exe dosyasının üzerine sağ tuşla tıklayarak açılan menüde "Görev çubuğuna sabitle" seçeneğini seçebilirsiniz. Bu sayede her zaman görev çubuğunuzda yer alan bir başlat menüsünü sisteminizde bulundurabiliyorsunuz.