Spintires: MudRunner

Spintires: MudRunner

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 5,345
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Saber Interactive

Spintires: MudRunner ultra gerçekçi bir simülasyon oyunudur

Spintires: MudRunner eğer kaliteli bir simülasyon oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir kamyon simülatörü.

Hatırlanacağı üzere SPINTIRES oyunu 2014 yılında çıkış yaptığında dikkatleri üzerine toplamış, simülasyon oyunları seven oyuncuların favorisi olmuştu. SPINTIRES'da çeşitli arazi araçlarını kullanarak oldukça zor şartlarda görevleri tamamlamaya çalışıyorduk. Bir nehir yatağından araçla geçme, çamur ve batalıklık içinde yok alma, yüksek eğime sahip arazilerde, kayalıklarda ve kaygan zeminlerde yol alma karşılaştığımız senaryolar arasındaydı.

SPINTIRES yüksek gerçekçilik seviyesini esas alıyordu. Kapsamlı bir yükseltme olan Spintires: MudRunner ise ilk SPINTIRES oyunu ile aynı içeriğe yer veriyor. Buna ek olarak oyunun grafikleri geliştiriliyor, yeni bir sandbox haritası oyuna ekleniyor, yeni bir mücadele modu 9 haritayla birlikte oyuna ekleniyor, 13 yeni araç oyuna kazandırılıyor.

Kamyon, jip ve .eşitli iş makinelerine yer veren Spintires: MudRunner bizi Sibirya'nın zorlu arazilerinde sürüş yeteneklerimizi test etmeye davet etmekte.