Splyce

Splyce

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 43
  • DOSYA BOYUTU 8.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici InQBarna

Splyce uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca müzik dinleyebiliyor ve onları miksleyebiliyorsunuz.

Splyce uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında faydalanabilecekleri ilginç müzik dinleme ve mixleme uygulamaları arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan ve çok kolay kullanılabilen bir arayüze sahip olan uygulama, görsel olarak müziklerinizi yönetmenize olanak tanıyor.

Uygulamanın temel olarak bir kaç farklı işlevi bulunuyor. Bunlardan birincisi, müziklerinizi kolayca dinlemenize olanak tanıması. Çok çeşitli ekolayzır seçenekleri, oynatma listeleri oluşturma kabiliyeti ve kaliteli ses çıkışıyla birlikte Splyce'nin müzik dinleme keyfini bir kaç kat arttırdığını söyleyebilirim.

Lakin onu diğer benzer uygulamalardan farklı kılan şeyler de var. Mobil cihazınızı kullanarak bir DJ haline gelmenize yardımcı olan uygulama, böylelikle hiç zorlanmadan şarkılarınızın BPM'lerini değiştirmenize, iki şarkıyı birbirine mikslemenize ve aynı zamanda çeşitli efektlerden faydalanmanıza izin veriyor. Böylelikle dostlarınızla birlikte keyifli vakit geçirmek istediğinizde en canlı parti ortamlarını müziklerinizle zenginleştirmenizi sağlıyor.

Çalışmak için herhangi bir internet bağlantısı gerektirmeyen uygulama, Android cihazınızın hafızasında kayıtlı olan parçaları sorunsuzca kullanabiliyor. Tema desteğine de sahip olan Splyce, böylece farklı renklerle onu kullanmanıza olanak tanıyor. Tabii ki şarkılar arasında geçişler sağlama, farklı mixleme modları ve uygulama içi satın alma seçenekleriyle kullanılabilen yeni yetenekler de uygulamanın dikkat çeken yanları arasında.

Eğer hem müzik dinlemenize hem de müziklerle miksler yapmanıza yardımcı olacak bir uygulama arayışındaysanız göz atmadan geçmeyin derim.