Sports Car Driving

Sports Car Driving

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 373
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ahmet Öney

Sports Car Driving, arabanızı zorlu yollardan ilerletmenizi amaçlayan bir simülasyon oyunudur.

Araba sürmek keyifli bir iştir. Fakat zorlu yollarda herkes araba süremez. Bu tür yollarda ancak profesyonel kişiler araba sürebilir ve bu kişilerde zaten bu sürüşlerini gösteriye çevireceklerdir. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Sports Car Driving, size araba sürme keyfini yaşatacak.

Simülasyon oyunu olan Sports Car Driving, HD çözünürlüğündeki grafik kalitesi ve 30'dan fazla bölümüyle araba sürmeyi sevenleri bekliyor. Oyun gerçekçi araba tasarımına sahip. Yani aracı sürerken oyun size gerçekten de arabanın içerisinde olduğunuzu hissettiriyor. Oyundaki motor sesleri ve sürüş kalitesi de oldukça iyi.

Sports Car Driving oyununda yollara konulmuş engelleri aşarak ilerlemeye çalışmalısınız. Bu engellere takıldığınızda oyuna yeniden başlıyorsunuz. Bu yüzden engelleri aşmak için fazla hızlı gitmemeli ve dikkatli olmalısınız. Sakin bir şekilde aracınızla birlikte engelleri aşmayı başarırsanız yeni bölüme geçmeye hak kazanırsınız. Her yeni bölüm daha zorlu ve daha uzun yollara sahip. Bu yüzden oyunda iyi bir sürücü olmanızda fayda var.

Araba sürmeyi seviyorsanız ve bu tarz engellerle dolu bir simülasyon oyunu arıyorsanız, Sports Car Driving'i hemen deneyebilirsiniz.