Spotydl

Spotydl

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 35,690
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Spotify üzerinde dinlediğiniz müzikleri kolayca bilgisayarınıza indirmek ve depolamak için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Spotydl programı ile ülkemizde de faaliyet göstermeye başlayan Spotify’dan kolayca müzik indirme imkanı doğuyor ve böylece online olmadan da müziklerinizi dinleme imkanına sahip olabiliyor ve arşivinize ekleme yapabiliyorsunuz. Spotydl bu amaç için hazırlanmış ve oldukça kolay kullanılır bir arayüze sahip. Sürükle bırak desteği sayesinde oldukça kolay bir şekilde Spotify’dan şarkı indirme imkanı doğuyor ve programın işlevleri tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Spotify üzerinde o an çalan parçayı tutup Spotydl üzerine sürüklediğinizde indirme listesine şarkıyı ekleyebiliyorsunuz ve daha sonra dilerseniz şarkıyı indirme butonuna, dilerseniz de kaydetme butonuna basabiliyorsunuz. Kaydetme seçeneği, şarkıyı internet üzerinde aramak ve indirmek yerine Spotify’dan oynatarak kaydetmenize yarıyor ve böylece daha yüksek kalite elde etmek yahut şarkının tam olarak aynı sürümünü daha sonra dinlemek mümkün hale geliyor.

Çok kolay kullanılan program aynı zamanda oldukça geniş bir seçenekler menüsüne sahip. Dilerseniz YouTube videolarını da program içerisinden oynatabilirsiniz.

NOT: Spotydl programı üreticisi tarafından yayından kaldırılmıştır ve artık dosya indirme işlemini gerçekleştirmemektedir.