Star Wars: Commander

Star Wars: Commander

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 601
  • DOSYA BOYUTU 27.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Disney

Star Wars: Commander, Disney tarafından ücretsiz sunulan strateji oyunudur.

Star Wars: Commander, dokunmatik ve klasik kontrol sistemini destekleyen aksiyon – strateji oyunudur. Disney tarafından sunulan oyun ücretsiz olmasına karşın hem grafikleri, hem ses efektleri, hem de oynanışı ile sizi büyüleyecek.

Üs kurma, ordu yönetme ve diğer oyunculara meydan okumayı gerektiren oyunda isyancılar ve imparatorluk adını taşıyan iki taraf bulunmakta. Kısa bir öğreticinin ardından tarafınızı seçiyor ve oyuna başlıyorsunuz. Birimleri nasıl kuracağınız, kendinizi nasıl savunacağınız, üniteleri nasıl yükselteceğiniz, saldırıları nasıl bertaraf edebileceğiniz oyunun başlangıcında farklı karakterler tarafından size anlatıyor. Tabii ki oyun ilerledikçe sol tarafta görüntülenen karakterler daha az yardım etmeye başlıyor, oyunu siz devralıyorsunuz.

Yüksek kalitede grafik ve seslerle beslenen oyunda üssünüzü oluşturup koruyabileceğiniz çok sayıda ünite yer almakta. Eğiteceğiniz özel askerler, stratejik noktalara yerleştireceğiniz hedefi saptıran kalkanlar, kuleler, ağır topçular savunma sisteminizi oluşturan ünitelerden sadece birkaçı.

Strateji türünden hoşlanıyorsanız, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda hiçbir ücret ödemeden büyük keyif alarak oynayabileceğiniz yepyeni bir oyun arıyorsanız Star Wars: Commander’ı kesinlikle yüklemelisiniz.