Star Wars The Force Unleashed 2 Türkçe Yama

Star Wars The Force Unleashed 2 Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,019
  • DOSYA BOYUTU 147.02 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

Star Wars The Force Unleashed 2 Türkçe yaması ile oyunun menüleri ve hikayesini Türkçe olarak görebilirsiniz.

Star Wars The Force Unleashed 2, Yıldız Savaşları evreninin karanlık ve aydınlık taraf arasındaki mücadelesini ve bitmek bilmeyen düşmanlığını çok iyi bir şekilde yansıtabilen ve heyecanın bir an olsun dur durak bilmediği oyunlar arasında yer alıyor. Oyunun her zamanki Yıldız Savaşları kurgusuna yakışır bir hikayeye sahip olması ise elbette bağlayıcılığını bir kat daha arttırıyor. Dolayısıyla Star Wars hayranlarının kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşünüyorum.

Oyunun grafikleri, sesleri ve oynanışı da hikayesini destekleyebilecek düzeyde, kaliteli bir şekilde hazırlanmış. Bu nedenle oynarken akıcılığı hiç bir zaman kaybetmiyor ve görevlerden görevlere soluksuz olarak geçiyorsunuz.

Elbette oyunun orijinali İngilizce olduğu için bazı oyuncular hikaye takibinde zorlanabilir, kontrollerde de sıkıntılar yaşayabilirler. OyunÇeviri ekibinin hazırladığı Star Wars The Force Unleashed 2 Türkçe yama dosyası ise bu soruna çare olabilen kaliteli bir çözüm. Zira yamayı yüklediğinizde oyunun tüm menüleri ve diyalog altyazıları Türkçe haline geliyor. Bu sayede tüm yaptıklarınızın beraberinde neler getirdiğini kolayca anlayabiliyorsunuz.

Yama dosyasını bilgisayarınıza indirdikten sonra tek yapmanız gereken çalıştırmak ve ardından oyunun kurulum klasörüne kurulmasını sağlamak.